Wizaż

M A R I A   L U B O W I C K A

Od 1997 roku jako właścicielka firmy "Wizaż" doradzam zarówno osobom fizycznym jak i firmom w kreowaniu ich wizerunku.


Zajmuję się kompleksowo klientem, jego wyglądem zewnętrznym i akceptacją siebie, spersonalizowaną pielęgnacją, jak również zdrowiem poprzez ocenę stanu odżywienia organizmu, suplementację i dietę. To wszystko po to, aby pomóc klientom spowolnić procesy starzenia organizmu i zachować na długie lata dobre samopoczucie, zdrowie i piękno w naturalny, nieinwazyjny sposób.


Udział w kursie "KREATOR PIĘKNA", czy "CONNECTED 2 COLOR WORKSHOP" jak również w szkoleniu dla TRENERÓW SKIN ANALYZER MAGNIFIER, czy też licznych z zakresu suplementacji i profilaktyki zdrowia organizowanych przez partnera biznesowego
BIOMOL-MED - to realizacja moich pasji i dążenie do podnoszenia i doskonalenia jakości prowadzonych szkoleń i usług.

O firmie

Nazywam się Maria Lubowicka. Jestem dyplomowaną charakteryzatorką, wizażystką, kolorystką, kreatorką wizerunku, szkoleniowcem i promotorką zdrowego stylu życia. Posiadam wieloletnie doświadczenie w promowaniu profilaktyki zdrowia i urody.

Firma "Wizaż" jest instytucją szkoleniową, zarejestrowaną w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych, prowadzącą działalność w zakresie wizażu, stylizacji, charakteryzacji, kursów autoprezentacji oraz obsługi urządzenia do badania cery w powiększeniu Skin Analyzer Magnifier, czy też szkoleń w zakresie analizy kolorystycznej - w "Harmonii z Kolorem".

 

W kontakcie ze swoimi klientkami i kursantkami niezwykle cenię sobie indywidualne podejście, kameralność, dyskrecję, przyjazną atmosferę pełną szacunku oraz wzajemnego zaufania. Tak, aby wspólnie, kreatywnie spędzony czas przyniósł wiele pożytku i satysfakcji obu stronom. Czego efektem są długoletnie przyjaźnie, które niezwykle sobie cenię.

W ramach prowadzonej działalności firma "Wizaż" prowadziła szkolenia dla takich podmiotów jak:

 

Główny Urząd Ceł -Rzecznicy Prasowi

Vision Express Polska

Tower Service

ING LEASE POLSKA

Polskie Biuro Podróży ORBIS

Fundacja Na Rzecz Kobiet "JA KOBIETA"

i wielu innych.

 

 

 

 

 

Zapraszam do współpracy i skorzystania z moich usług.

 

 

 

 

 

 

 

Studio"WIZAŻ" Maria Lubowicka
01-231 Warszawa; ul. Płocka 4 lok.5
mail: wizaz1@interia.pl
tel.: 602-138-821