Wizaż Maria Lubowicka
Wizaż LOGO
Wizaż Maria Lubowicka

Studio WIZAŻ Maria Lubowicka

Wizaż, Makijaż, Stylizacja ślubna, Makijaż ślubny, Metamorfoza urody, Analiza cery, Analiza kolorystyczna, Pielęgnacja, Profilaktyka zdrowia i urody, Spersonalizowana pielęgnacja, Analiza pierwiastkowa włosów, Suplementacja, Doradztwo wizerunku, Kurs wizażu, Lekcja indywidualna makijażu, Detox spa

Kontakt

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Warszawa 01-231 ul. Płocka 4 lok.5

 

tel.: 602 138 821

 

mail: wizaz1@interia.pl

 

www.facebook.com/WizazMariaLubowicka

Studio WIZAŻ zaprasza swoich klientów do korzystania z usług 7 dni w tygodniu, w miejscu i godzinach dostosowanych do potrzeb klienta.

W ramach prowadzonej działalności firma WIZAŻ prowadziła szkolenia dla takich podmiotów jak:

 

Główny Urząd Ceł - Rzecznicy Prasowi

Vision Express Polska

Tower Service

ING LEASE POLSKA

Polskie Biuro Podróży ORBIS

Fundacja Na Rzecz Kobiet "JA KOBIETA"

i wielu innych.

 

 

 

 

 

Zapraszam do współpracy i skorzystania z moich usług.

Firma WIZAŻ jest instytucją szkoleniową, zarejestrowaną w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych, prowadzącą działalność w zakresie wykonywania makijaży, wizażu, stylizacji, charakteryzacji, kursów autoprezentacji oraz obsługi urządzenia do badania cery w powiększeniu Skin Analyzer Magnifier, czy też szkoleń w zakresie analizy kolorystycznej - w "Harmonii z Kolorem".

 

W kontakcie ze swoimi klientkami i kursantkami niezwykle cenię sobie indywidualne podejście, kameralność, dyskrecję, przyjazną atmosferę pełną szacunku oraz wzajemnego zaufania. Tak, aby wspólnie, kreatywnie spędzony czas przyniósł wiele pożytku i satysfakcji obu stronom. Czego efektem są długoletnie przyjaźnie, które niezwykle sobie cenię.

Od 1997 roku jako właścicielka firmy "Wizaż" doradzam zarówno osobom fizycznym jak i firmom w kreowaniu ich wizerunku.


Zajmuję się kompleksowo klientem, jego wyglądem zewnętrznym i akceptacją siebie, spersonalizowaną pielęgnacją, jak również zdrowiem poprzez ocenę stanu odżywienia organizmu, suplementację i dietę.

 

To wszystko po to, aby pomóc klientom spowolnić procesy starzenia organizmu i zachować na długie lata dobre samopoczucie, zdrowie i piękno w naturalny, nieinwazyjny sposób.


Udział w kursie "KREATOR PIĘKNA", "CONNECTED 2 COLOR WORKSHOP" jak również w szkoleniu dla TRENERÓW SKIN ANALYZER MAGNIFIER, czy też innych, licznych z zakresu suplementacji i profilaktyki zdrowia organizowanych przez partnera biznesowego BIOMOL-MED. 

 

To realizacja moich pasji i dążenie do podnoszenia i doskonalenia jakości prowadzonych szkoleń i usług w zakresie wizażu, makijażu, pielęgnacji, zdrowia i urody.

Nazywam się Maria Lubowicka. Jestem dyplomowaną charakteryzatorką, wizażystką, kolorystką, kreatorką wizerunku, szkoleniowcem i promotorką zdrowego stylu życia. Posiadam wieloletnie doświadczenie w promowaniu profilaktyki zdrowia i urody.

Usługi

O Firmie

Szkoła Wizażu

Kontakt

Witam w świecie spełniających się marzeń

o zachowaniu zdrowia i urody na długie lata.

 

 

WIZAŻ | MAKIJAŻ | PIELĘGNACJA | ANALIZA CERY | ANALIZA KOLORYSTYCZNA | KURSY WIZAŻU

wizaż makijaż makeup w studio Maria Lubowicka

Świat spełniających się marzeń o zachowaniu w sposób naturalny zdrowia i urody na długie lata! Z pełną akceptacją siebie, w zgodzie ze sobą, bez względu na okoliczności i wiek. 

~~~  KONTAKT  ~~~

~~~ MENU ~~~

Wizaż Maria Lubowicka

Warszawa 01-231 ul. Płocka 4 lok.5

tel.: 602 138 821

e-mail: wizaz1@interia.pl

www.facebook.com/WizazMariaLubowicka