Studio"WIZAŻ" Maria Lubowicka
01-231 Warszawa; ul. Płocka 4 lok.5
mail: wizaz1@interia.pl
tel.: 602-138-821
wizaż facebook

Czas trwania ~1,5 godziny

Cena 150 zł

 

 

Po 6 tygodniach od zastosowania wskazanego programu pielęgnacyjnego zapraszam na nieodpłatne badanie kontrolne oceniające skuteczność wprowadzonych zmian.

 

 

Zdecydowanie lepiej jest zapobiegać niż leczyć!

Analiza cery

 • nadmierne przetłuszczanie się i zmiany trądzikowe

 • widocznie rozszerzone pory

 • liczne zaskórniki

 • nadmierna suchość i szorstkość

 • nasilające się problemy pigmentacyjne w postaci nieestetycznych przebarwień.

A nawet, jeśli dbasz o swoją skórę twarzy, ale nie widzisz tego zauważalnych i satysfakcjonujących Cię efektów, lub najzwyczajniej w świecie nie wiesz, jaki masz rodzaj cery i jakich powinnaś/powinieneś używać kosmetyków do codziennej domowej pielęgnacji, aby jak najdłużej cieszyć się zdrową i ładną cerą.

 Analiza cery jest usługą właśnie dla Ciebie!

W bezpieczny i bezbolesny sposób, umożliwia, zarówno tym dopiero poszukującym odpowiednich rozwiązań, jak i tym świadomym i wymagającym klientom, skorzystać z indywidualnie dobranego programu pielęgnacyjnego w zależności od stanu, wieku i potrzeb skóry.

 

Analiza cery to usługa dedykowana zarówno kobietom, jak i mężczyznom, bez względu na wiek.

Idealna wręcz propozycja dla nastolatków rozpoczynających swoją przygodę z pielęgnacją. Aby wyrobić dobre nawyki pielęgnacyjne i uniknąć przykrych eksperymentów w doborze odpowiednich kosmetyków.

Inwestycja w wiedzę o swojej skórze, jej potrzebach i najlepszych dla niej rozwiązaniach pielęgnacyjnych.

W pierwszej części spotkania, po wywiadzie z klientem dotyczącym aktualnie stosowanej pielęgnacji i zgłaszanych ewentualnych problemów z cerą, jest przeprowadzona analiza cery, specjalnym do tego celu urządzeniem, oceniającym stan cery, włosów i paznokci - SKIN ANALYZER MAGNIFIER. Badanie to umożliwia bezpieczną i pełną analizę powierzchni i głębszych warstw skóry (cera bez makijażu i jakiejkolwiek nałożonej pielęgnacji). Dzięki czemu możemy ocenić:

 • rodzaj, stan i potrzeby skóry

 • występowanie obszarów przetłuszczających się

 • rodzaj trądziku

 • zatkane pory i zaskórniki

 • rodzaje i pochodzenie przebarwień

 • obszary zniszczone przez działanie promieni słonecznych

 • odwodnienie cery

 • zaburzenia krążenia w okolicach oczu

 • skuteczność aktualnie używanych kosmetyków.

Kolejnym etapem jest wykonanie zdjęcia aktualnego stanu skóry podczas badania w urządzeniu SAM i podsumowanie otrzymanych informacji. Na ich bazie dobierany jest odpowiedni program pielęgnacyjny na dzień i na noc, uwzględniający aktualne potrzeby i stan skóry. Przekazuję również sugestie co do ilości i jakości wypijanych w ciągu doby płynów, oraz wskazówki co do wprowadzenia ewentualnych zmian w diecie, która również wpływa na poprawę wyglądu skóry.

Wskazane jest przybycie na badanie bez makijażu.

 

Niewskazana jest do badania skóra świeżo opalona, a w przypadku używania samoopalacza lub opalania natryskowego należy odczekać min. 5 dni.

 

W przypadku chęci wykonania badania rozszerzonego o stan i kondycję paznokci należy do badania zmyć lakier/hybrydę i prezentować paznokcie w stanie naturalnym.

 

Warto zabrać ze sobą aktualnie używane kosmetyki pielęgnacyjne, w celu uporządkowania kroków w codziennej domowej pielęgnacji i sprawdzenia na skórze w urządzeniu skuteczności ich działania.

 

Analiza cery umożliwia również prawidłowy dobór ewentualnych zabiegów gabinetowych, jak i zabiegów dodatkowych wykonanych samodzielnie w domowym zaciszu z pełną satysfakcją i radykalną poprawą stanu i wyglądu skóry.

Jeśli borykasz się z problemami skóry twarzy typu:

Skóra to nasza wizytówka. Jeśli odpowiednio o nią dbasz, poświęcając jej czas i uwagę, ona odwdzięczy się promiennym wyglądem przez długie lata.

Wizaż LOGO