Wizaż Maria Lubowicka
Wizaż LOGO

Analiza kolorystyczna na chustach i PIK-u
(Personalnym Identyfikatorze Kolorów)

Pamiętaj, że analizę kolorystyczną przeprowadza się bez makijażu, zatem jeśli Twoja skóra jest podrażniona, zaczerwieniona lub świeżo opalona, to jest to przeciwskazanie i należy odczekać z jej wykonaniem. 

 

Na spotkanie możesz ze sobą zabrać sukienkę lub bluzkę, którą kiedyś pod wpływem impulsu zakupiłaś, ale nie jest przekonana o słuszności tego wyboru.

 

 

 

Czas trwania 3-3,5 godzin

cena 400 zł

Analiza kolorystyczna to jedna z podstawowych usług

związanych z wizerunkiem. 
 
Chcąc stworzyć swój wizerunek od podstaw lub go odświeżyć i udoskonalić, to warto zacząć właśnie od przeprowadzenia analizy kolorystycznej. Zwłaszcza jeśli nie masz pewności w jakich kolorach jest Ci do twarzy, a w doborze kolorystyki garderoby, włosów, makijażu i dodatków sugerujesz się modą, wyglądem koleżanki lub po prostu przyzwyczajeniem. 

Jeśli chcesz, bez względu na wiek, typ urody i własne samopoczucie, wyglądać zdrowo i atrakcyjnie to ta usługa jest właśnie dla Ciebie!


W kameralnej i miłej atmosferze przeprowadzę Cię przez tajniki analizy kolorystycznej, poznając Twoje oczekiwania i potrzeby, tak, aby jak najlepiej pomóc Ci w stworzeniu własnego stylu, w zgodzie z Twoją osobowością, aktualną pozycją i przynależnością zawodową, oraz typem urody. Analiza kolorystyczna to usługa oceniająca Twoją indywidualną paletę barw, najlepiej Ci pasujących i najefektowniej podkreślających Twoją urodę.

 

Dzięki kompleksowo przeprowadzonej analizie kolorystycznej dowiesz się: 

♦️ Jaka powinna być Twoja baza kolorystyczna garderoby i z jakich kolorów uzupełniających powinnaś/powinieneś korzystać.

♦️ Jak dobierać biżuterię i inne dodatki, które podkreślą Twoją urodę i sylwetkę.

♦️ Ocenimy aktualną kolorystykę włosów i dobierzemy najlepszy dla Ciebie odcień.

♦️ Ocenimy proporcje Twojej sylwetki i najlepsze rozwiązania podkreślające jej atuty.

♦️ Dowiesz się, czy lepiej wyglądasz w kontrastach, czy kompozycjach monochromatycznych. 

♦️ Poznasz temperaturę, czystość i intensywność kolorów, które będą najlepszą bazą do wykonania idealnego dla Twojej urody makijażu.

♦️ Nauczysz się rozróżniania kolorów i odcieni, które podkreślą wyrazistość Twojej tęczówki oczu i nadadzą Twojej skórze świeżości i blasku, jednocześnie tuszując niedoskonałości cery i owalu twarzy.

♦️ Zdobędziesz wiedzę, jak samodzielnie podjąć właściwą decyzję przy dokonywaniu zakupu garderoby, dodatków, kosmetyków kolorowych do makijażu oraz przy koloryzacji włosów.

♦️ Dobierzemy na specjalne okazje, najlepszy dla Ciebie odcień czerwieni na usta, który elegancko i zmysłowo podkreśli Twoją kobiecość i seksapil. 

 

personalny identyfikator kolorów analiza kolorystyczna sztynka
jak dobrać zapach i kolor szminki do typu urody
analiza kolorystyczna jak dobrać dodatki do typu urody
jak dobrać dodatki do typu urody
paleta barw dla typu urody
wzornik kolorów do typu urody
personalny identyfikator kolorów analiza kolorystyczna brunetka
typ urody wiosna lato jesień zima
typ urody wiosna lato jesień zima 50+
typ urody wiosna lato jesień zima
blondynka

Świat spełniających się marzeń o zachowaniu w sposób naturalny zdrowia i urody na długie lata! Z pełną akceptacją siebie, w zgodzie ze sobą, bez względu na okoliczności i wiek. 

~~~  KONTAKT  ~~~

~~~ MENU ~~~

Wizaż Maria Lubowicka

Warszawa 01-231 ul. Płocka 4 lok.5

tel.: 602 138 821

e-mail: wizaz1@interia.pl

www.facebook.com/WizazMariaLubowicka