Wizaż Maria Lubowicka
Wizaż LOGO

Analiza kolorystyczna na chustach i PIK-u
(Personalnym Identyfikatorze Kolorów)

Pamiętaj, że analizę kolorystyczną przeprowadza się bez makijażu, zatem jeśli Twoja skóra jest podrażniona, zaczerwieniona lub świeżo opalona, to jest to przeciwskazanie i należy odczekać z jej wykonaniem. 

 

Na spotkanie możesz ze sobą zabrać sukienkę lub bluzkę, którą kiedyś pod wpływem impulsu zakupiłaś, ale nie jest przekonana o słuszności tego wyboru.

 

 

 

Czas trwania 3-3,5 godzin

cena 400 zł

Analiza kolorystyczna to jedna z podstawowych usług

związanych z wizerunkiem. 
 
Chcąc stworzyć swój wizerunek od podstaw lub go odświeżyć i udoskonalić, to warto zacząć właśnie od przeprowadzenia analizy kolorystycznej. Zwłaszcza jeśli nie masz pewności w jakich kolorach jest Ci do twarzy, a w doborze kolorystyki garderoby, włosów, makijażu i dodatków sugerujesz się modą, wyglądem koleżanki lub po prostu przyzwyczajeniem. 

Jeśli chcesz, bez względu na wiek, typ urody i własne samopoczucie, wyglądać zdrowo i atrakcyjnie to ta usługa jest właśnie dla Ciebie!


W kameralnej i miłej atmosferze przeprowadzę Cię przez tajniki analizy kolorystycznej, poznając Twoje oczekiwania i potrzeby, tak, aby jak najlepiej pomóc Ci w stworzeniu własnego stylu, w zgodzie z Twoją osobowością, aktualną pozycją i przynależnością zawodową, oraz typem urody. Analiza kolorystyczna to usługa oceniająca Twoją indywidualną paletę barw, najlepiej Ci pasujących i najefektowniej podkreślających Twoją urodę.

 

Dzięki kompleksowo przeprowadzonej analizie kolorystycznej dowiesz się: 

♦️ Jaka powinna być Twoja baza kolorystyczna garderoby i z jakich kolorów uzupełniających powinnaś/powinieneś korzystać.

♦️ Jak dobierać biżuterię i inne dodatki, które podkreślą Twoją urodę i sylwetkę.

♦️ Ocenimy aktualną kolorystykę włosów i dobierzemy najlepszy dla Ciebie odcień.

♦️ Ocenimy proporcje Twojej sylwetki i najlepsze rozwiązania podkreślające jej atuty.

♦️ Dowiesz się, czy lepiej wyglądasz w kontrastach, czy kompozycjach monochromatycznych. 

♦️ Poznasz temperaturę, czystość i intensywność kolorów, które będą najlepszą bazą do wykonania idealnego dla Twojej urody makijażu.

♦️ Nauczysz się rozróżniania kolorów i odcieni, które podkreślą wyrazistość Twojej tęczówki oczu i nadadzą Twojej skórze świeżości i blasku, jednocześnie tuszując niedoskonałości cery i owalu twarzy.

♦️ Zdobędziesz wiedzę, jak samodzielnie podjąć właściwą decyzję przy dokonywaniu zakupu garderoby, dodatków, kosmetyków kolorowych do makijażu oraz przy koloryzacji włosów.

♦️ Dobierzemy na specjalne okazje, najlepszy dla Ciebie odcień czerwieni na usta, który elegancko i zmysłowo podkreśli Twoją kobiecość i seksapil. 

 

kurs wizażu i stylizacji makijaż dzienny
kurs wizażu i stylizacji makijaż dzienny
kurs wizażu i stylizacji makijaż korygujący dla mężczyzn
kurs wizażu i stylizacji makijaż wieczorowy
kurs wizażu i stylizacji makijaż wieczorowy
kurs wizażu i stylizacji makijaż wieczorowy
kurs wizażu i stylizacji makijaż wieczorowy
kurs wizażu i stylizacji analiza kolorystyczna
kurs wizażu i stylizacji analiza kolorystyczna
kurs wizażu i stylizacji certyfikat

Świat spełniających się marzeń o zachowaniu w sposób naturalny zdrowia i urody na długie lata! Z pełną akceptacją siebie, w zgodzie ze sobą, bez względu na okoliczności i wiek. 

~~~  KONTAKT  ~~~

~~~ MENU ~~~

Wizaż Maria Lubowicka

Warszawa 01-231 ul. Płocka 4 lok.5

tel.: 602 138 821

e-mail: wizaz1@interia.pl

www.facebook.com/WizazMariaLubowicka