Wizaż

M A R I A   L U B O W I C K A

Jako wizażystka i charakteryzatorka, z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym, wykorzystuję w swojej pracy cały wachlarz nabytych umiejętności i wiedzy, w zależności od potrzeb i oczekiwań klientki, jej osobowości, aktualnej pozycji zawodowej i ogólnego przeznaczenia kreowanego makijażem wizerunku.

 

Wykonuję makijaże dzienne, biznesowe, koktajlowe, śubne, wieczorowe, karnawałowe, studniówkowe, charakteryzatorskie oraz do sesji fotograficznych.

 

W sposób szczególny uwielbiam klasykę, prostotę, elegancję, naturalne piękno, makijaże i kobiety z klasą!
Lubię mieć możliwość poznania osobwości klientki, jej wizerunkowych preferencji, możliwość wcześniejszego przygotowania jej skóry, aby stworzyć perfekcyjnie dobrany do okoliczności i zgodny z kanonem urody klientki makijaż.

 

Wszystkie makijaże wykonywane są kosmetykami najwyższej jakości, przebadanymi alergologicznie i oftalmologicznie, niekomedonicznymi na bazie naturalnych składników i roślin z plantacji hydrofonicznych bez herbicydów i pestycydów, nie testowanych na zwierzętach!! 
Ze względu na bezpieczeństwo skóry, efekt trwałości, estetykę makijażu od ponad 20 lat pracuję na  dwóch zaufanych markach do makijażu profesjonalnego: ARTISTRY i KRYOLAN.

 

 

 

Makijaż dla kobiet: 180 zł - 250 zł


Cena obejmuje:

  • przygotowanie pielęgnacyjne skóry do makijażu, z wcześniej samodzielnie przez klientkę wykonanym demakijażem, co oszczędza czas i eliminuje możliwość podrażnienia skóry

  • nałożenie kosmetyków pielęgnacyjnych, mających na celu nawilżenie jej i przedłużenie trwałości makijażu, jak również po jego wykonaniu  utrwalenie

 

Cena jest zależna od:

  • ilości użytych dodatków takich jak: rzęsy, cekiny, brokaty i inne elementy służące do ozdoby twarzy i ciała

  • zakresu korekty twarzy, dekoltu, pleców, ramion, oraz konieczności wykonania ewentualnego demakijażu,

  • ewentualnej konieczności przeprowadzenia depilacji

  • otrzymania na życzenie klientki porcji użytej pomadki do ewentualnej korekty ust oraz jednorazowego  pędzelka

 

 

 

Makijaż korygująco - matujący dla mężczyzn: 90 zł - 130 zł


W zależności od zakresu korekty, obejmuje również nałożenie kosmetyków pielęgnacyjnych przygotowujących do nałożenia kosmetyków korygująco-matujących oraz utrwalenie makijażu.

 

 

 

Makijaż fantazyjny - charakteryzacja: 180 zł - 300 zł
 

Cena jest zależna od charakteru, stopnia trudności, czasu wykonania oraz użytych kosmetyków do zadań specjalnych. Obejmuje pielęgnację, ochronę skóry przed przebarwieniem oraz utrwalenie.
 

 

 


Możliwość dojazdu i wykonania usługi u klienta, poza Warszawą z opłatą w/g licznika. Na terenie Warszawy cena minimalna makijażu u klientki dla jednej osoby to 200 zł. 

 

W przypadku zlecenia wykonania w jednym miejscu u klienta więcej niż czterech makijaży gwarancja niższej ceny.

 

 

 

Makijaże

Studio"WIZAŻ" Maria Lubowicka
01-231 Warszawa; ul. Płocka 4 lok.5
mail: wizaz1@interia.pl
tel.: 602-138-821