Wizaż Maria Lubowicka
Wizaż LOGO

Bony 

Podarunkowe

Inne

Usługi

Program

lojalnościowy

Program Lojalnościowy

Korzystając z moich usług i polecając je swoim najbliższym

zyskujesz podwójnie!

 

Przyjdź i skorzystaj z szerokiego wachlarza moich urodowo-zdrowotnych usług.

Następnie jeżeli pojawią się u mnie 3 osoby, które skorzystają z dowolnych usług i poinformują, że przyszły z Twojego polecenia, otrzymasz ode mnie specjalne zaproszenie na bezpłatny zabieg pielęgnacyjny na twarz.

Moją pracę wykonuję z prawdziwą pasją, a zgłębianie tajników zdrowego piękna, które można zachować na lata i dzielenie się Tą wiedzą z moimi klientkami jest podstawą mojego działania.

 

Doceniając wasze zaufanie to jak chętnie korzystacie i polecacie moje usługi, przygotowałam specjalnie dla Was program lojalnościowy.

Od początku mojej zawodowej działalności, zajmując się kreowaniem wizerunku, oraz holistycznym spojrzeniem na zdrowie i urodę jest dla mnie ważne indywidualne podejście do klienta oraz sprostanie jego oczekiwaniom. Jednocześnie podczas wykonywanych usług niezależnie czy jest to analiza kolorystyczna, makijaż czy dobranie odpowiedniej pielęgnacji staram się wydobywać naturalne piękno podbudowując tym samym poczucie własnej wartości, ważności i wyjątkowości. Tym bardziej z wielką radością i wdzięcznością witam wszystkie powracające i zadowolone klientki, korzystające z kolejnych usług. 

 

Efektem tej udanej współpracy często są nowe klientki, które przychodzą do mnie z polecenia. Szczególnie doceniam tę formę reklamy, która jest dla mnie dowodem, że wychodzę na przeciw Waszym potrzebom.

 

Chcąc odwdzięczyć się za lojalność, okazane zaufanie i polecanie moich urodowo-zdrowotnych usług swoim przyjaciółkom, znajomym, rodzinie oraz coraz częściej kolejnym dorastającym pokoleniom młodych kobiet — z radością przedstawiam Program Lojalnościowy.

 

 
Jeśli z Twojego imiennego polecenia pojawi się 3 klientów, na dowolną usługę, w dowolnym czasie, to będę miała zaszczyt i przyjemność zaprosić Cię na specjalny, dedykowany Twojej skórze, gratisowy zabieg pielęgnacyjny na twarz!
 
Będzie mi miło sprawić Ci przyjemność i zadbać w kameralnej atmosferze o Twoją skórę i dobre samopoczucie.  To mój mały prezent dla Ciebie w dowód wdzięczności za docenienie i polecenie moich usług.
 
Serdecznie zapraszam! 

 

Bon Podarunkowy

Bon podarunkowy w 3 krokach:

 

1. Wybierz dowolną usługę z mojego portfolio

 

2. Skontaktuj się ze mną. Chętnie doradzę i pomogę wybrać odpowiednią usługę oraz sfinalizujemy transakcję.

 

3. Otrzymasz elegancki, personalizowany voucher.
Możliwe jest przesłanie gotowego pliku na wskazany adres mailowy lub odbiór bonu podarunkowego w studio Wizaż

Znalezienie idealnego prezentu, który sprawi przyjemność osobie obdarowywanej oraz trafi w jej gust wcale nie jest takie trudne!

 

Proponuję, zawsze trafiony, satysfakcjonujący i ponadczasowy prezent - wybraną usługę w postaci Bonu Prezentowego.

W szczególności dla kobiet, mamy, córki, babci, siostry, żony, przyjaciółki. lub partnera?

 

Wybranie prezentu może być wyzwaniem, a w ciagu roku mamy ku temu wiele okazji: urodziny, imieniny, rocznice, dzień mamy, dzień dziecka, dzień babci, walentynki, mikołajki, święta. Z przyjemnością doradzę Ci oraz pomogę podjąć decyzję, co sprawiłoby największą przyjemność obdarowanej osobie. Najchętniej wybierane usługi to:  Lekcja Makijażu   •   Analiza Cery   •   Spersonalizowany zabieg na twarz   •   Analiza kolorystyczna.

 

Pomysłem, który szczególnie polecam jest voucher na Metamorfozę - kompleksową poradę wizerunku z pamiątkową sesją zdjęciową. Jest to wyjątkowe spotkanie z dużą dawką wiedzy i pozytywnej energii z pamiątką na lata. Rezultatem jest podkreślenie naturalnego piękna, wzmocnienie poczucia własnej wartości i wyjątkowości.
Jeżeli znasz osobę, która nie czuje się pewnie w tematach modowych, poszukuje swojego stylu lub potrzebuje zmiany, będzie to strzał w 10! 

Dodatkowo jest to jeden z tych prezentów, który będzie również odpowiedni dla mężczyzny.  

 

Jeśli w sposób szczególny zależy Ci na profilaktyce lub wsparciu leczenia, to idealnym rozwiązaniem będzie bon podarunkowy na usługę Analizy Pierwiastkowej Włosów, oceniającej stan odżywienia organizmu, ze spersonalizowanym programem naprawczym za pomocą diety i suplementacji. To kompleksowy prezent dla zdrowia i urody.

 

Tutaj znajdziesz całe portfolio moich usług z zakresu urody i wsparcia zdrowia.
Pamiętaj, że istnieje również możliwość spersonalizowania oraz łączenia usług.  

 

Jeśli nie masz pewności, która z usług będzie tym trafionym i najmilszym upominkiem dla obdarowanej bliskiej Ci osoby, to istnieje możliwość wykupienia i podarowania BONU PODARUNKOWEGO KWOTOWEGO!
Ty decydujesz ile chcesz i możesz przeznaczyć na prezent - kupujesz imienny Bon Podarunkowy na konkretną kwotę, a osoba obdarowana ma pół roku na to, aby skorzystać z dowolnie przez siebie wybranej usługi, dopłacając różnicę w cenie zgodnie z obowiązującym cennikiem usług!

 

Bon na wybraną usługę lub kwotę - dodatkowe informacje:

  • Bon prezentowy można spersonalizować wybierając jeden z poniższych wzorów voucherów.

  • Bon podarunkowy można otrzymać na wskazany adres mailowy lub odebrać w siedzibie firmy.

  • Voucher jest ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu.

  • Istnieje możliwość spersonalizowania usług oraz ich łączenia.

 

 

Zapraszam do kontaktu!

bon podarunkowy bon prezentowy voucher wizaż beauty
bon podarunkowy bon prezentowy voucher wizaż beauty
bon podarunkowy bon prezentowy voucher wizaż beauty
bon podarunkowy bon prezentowy voucher wizaż beauty

Bon Podarunkowy wzór 4

Bon Podarunkowy wzór 3

Bon Podarunkowy wzór 2

Bon Podarunkowy wzór 1

Inne Usługi

Firma WIZAŻ jest otwarta na nowe projekty i wyzwania.

 


Jeżeli nie znaleźli Państwo w ofercie usługi, której szukacie, zapraszam do kontaktu. Przygotuję specjalną propozycję dostosowaną do Państwa potrzeb i możliwości zawierającą zakres, cenę, czas trwania i miejsce jej przeprowadzenia. 

 

 

Poniżej przedstawiam przykładowe projekty, które zostały zrealizowane na indywidualne zlecenia:
 

•   Zakupy ze stylistką, Presonal Shopper

•   Wieczory panieńskie, babskie spotkania w spa
•   "Opakowanie czy zawartość"- psychologiczne aspekty wizerunku.
•   Kursy "Zaprezentuj siebie" w kameralnym zaprzyjaźnionym kobiecym gronie, krok po kroku.
Spotkanie wprowadzające w kobiece tajniki dbania o zdrowie i urodę, akceptację i pewność siebie - zakończone pamiątkową sesją fotograficzną
•   ABC wizerunku - konsultacje, wykłady, indywidualne doradztwo
•   Jak być piękną, zdrową, szczęśliwą i spełnioną?
•   Spotkania z kolorem. Analiza kolorystyczna, chromoterapia, wpływ barwy na psychikę ludzką.
•   Spotkania i porady dla nastolatek - jak być kobietą z klasą!
•   Eliminowanie problemów ze skórą i usuwanie przyczyn - spotkania z urządzeniem do badania cery SKIN ANALYZER MAGNIFIER, z indywidualnym doradztwem w zakresie pielęgnacji
•   Oczyszczanie organizmu, diety, suplementacja i kąpiele detoksykacyjne.
•   Program utraty wagi - jeśli chciałabyś /chciałbyś nie tylko dobrze wyglądać, ale również dobrze się czuć, a stosowałaś/eś bez powodzenia rożne diety i szukasz nowoczesnej i skutecznej metody utraty wagi - zgłoś się ! Mam dla Ciebie program utraty wagi dopasowany do Twojego indywidualnego stylu życia i predyspozycji genetycznej w oparciu o proste badanie DNA.
•   Pogaduchy o zdrowym stylu życia, czysta woda, czyste powietrze, dobry sen i odżywianie z możliwością dokonania zakupu filtra do wody i powietrza, najwyższej jakości z gwarancją skuteczności. Bo zdrowie i uroda zaczyna się od środka.

Świat spełniających się marzeń o zachowaniu w sposób naturalny zdrowia i urody na długie lata! Z pełną akceptacją siebie, w zgodzie ze sobą, bez względu na okoliczności i wiek. 

~~~  KONTAKT  ~~~

~~~ MENU ~~~

Wizaż Maria Lubowicka

Warszawa 01-231 ul. Płocka 4 lok.5

tel.: 602 138 821

e-mail: wizaz1@interia.pl

www.facebook.com/WizazMariaLubowicka