Warszawa 01-231 ul. Płocka 4 lok.5

tel.: 602 138 821

e-mail: wizaz1@interia.pl

www.facebook.com/WizazMariaLubowicka

Wizaż Maria Lubowicka
~~~ MENU ~~~
~~~  KONTAKT  ~~~

Świat spełniających się marzeń o zachowaniu w sposób naturalny zdrowia i urody na długie lata! Z pełną akceptacją siebie, w zgodzie ze sobą, bez względu na okoliczności i wiek. 

kurs wizażu i stylizacji certyfikat
kurs wizażu i stylizacji analiza kolorystyczna
kurs wizażu i stylizacji analiza kolorystyczna
kurs wizażu i stylizacji makijaż wieczorowy
kurs wizażu i stylizacji makijaż wieczorowy
kurs wizażu i stylizacji makijaż wieczorowy
kurs wizażu i stylizacji makijaż wieczorowy
kurs wizażu i stylizacji makijaż korygujący dla mężczyzn
kurs wizażu i stylizacji makijaż dzienny
kurs wizażu i stylizacji makijaż dzienny
  • Porada przedślubna – jak się ubrać dla niej i dla niego, aby wizerunkowo dobrze się czuć w ślubnej stylizacji oraz rewelacyjnie wyglądać.

  • Jaką wybrać wiązankę i dlaczego.

  • Pomoc w zakupach elementów ślubnej garderoby i dodatków

  • Pielęgnacja przed ślubem – przygotowanie indywidualnej pielęgnacji skóry dla niej i dla niego na podstawie przeprowadzonej analizy cery

  • Makijaż próbny 

  • Makijaż ślubny dla niej

  • Makijaż korygująco-matujący dla niego

 

 


Jeśli jesteście zainteresowani jednym z tych elementów lub kompleksowym działaniem, serdecznie zapraszam do kontaktu, ustalimy dokładnie zakres, czas i miejsce przeprowadzenia usługi oraz cenę.


Moje doświadczenie pomoże Wam uniknąć przykrych niespodzianek i stresu w czasie przedślubnych przygotowań do tego najważniejszego dnia w życiu.
Pomogę Wam w ustaleniu kolejności przygotowań i czynności zaplanowanych w dniu ślubu, w dobraniu elementów stylizacyjnych i kolorystycznych, aby całość była spójna i harmonijna, wyrażająca Waszą osobowość i upodobania. 

 

Przykładowe elementy porady ślubnej:

Porada ślubna jest indywidualnie przygotowywana w zależności od potrzeb narzeczonych - usługa może być skierowana do pary lub przygotowana wyłącznie dla jednej z osób.

Przygotowania do ślubu często trwają nawet kilka miesięcy, pamiętaj aby w tym czasie zadbać również o siebie i swoją drugą połówkę.

 

Dobre samopoczucie, zdrowa cera i dopracowana stylizacja to gwarancja niezapomnianego dnia niezależnie od wybranego stylu.

 

Przygotowania do ślubu mogą być również dobrym pretekstem do przeprowadzenia metamorfozy, zweryfikowania obecnego stanu cery oraz swojego stylu.

Zaplanuj ten dzień w psychicznym komforcie..
pomyśl o makijażu dla świadków i rodziny... im więcej osób korzysta z usługi w dniu ślubu, tym atrakcyjniejsza cena i gwarancja mojej dyspozycyjności tego dnia tylko dla Was.

 

Zapraszam!

Usługi ślubne

Wizaż LOGO
Wizaż Maria Lubowicka