Wizaż Maria Lubowicka
Wizaż LOGO
Zaświadczenie BiomolMed partner Maria Lubowicka
Wizytówka BiomolMed partner Maria Lubowicka

Konsultacja wyniku Analizy Włosów

Konsultacja wyniku analizy pierwiastkowej włosów obejmuje szczegółowe wyjaśnienie otrzymanych informacji oraz wskazówki dotyczące świadomego odżywiania, dbania o swoją kondycję, a także praktyczne porady jak skutecznie i konsekwentnie wprowadzić nowe zasady do codziennej rutyny.  

 

Cena: 100 zł

Jako oficjalny Partner współpracuję z Laboratorium badania Pierwiastków Śladowych BIOMOL-MED, świadcząc usługi w zakresie Analizy Pierwiastkowej Włosów.

 

Konsultacja jest dla tych osób, które potrzebują dodatkowej pomocy, a także otrzymania bardziej szczegółowego omówienia wyniku.

Wynik Analizy pierwiastkowej włosów jest tak skonstruowany i obszerny, aby każdy pacjent mógł zrozumieć opis stanu swojego organizmu po jego przeczytaniu.
 
Konsultacja APW została przygotowana dla osób, które potrzebują dodatkowej pomocy, a także otrzymania bardziej szczegółowego opracowania i omówienia tendencji zdrowotnych, rodzaju i intensywności aktywności fizycznej zaleconej diety, suplementacji oraz wskazówek co do detoksykacji, w przypadku obecności w organizmie metali ciężkich.
 
Porada obejmuje również rozszerzenie zasad żywieniowych, wskazówek i przepisów poprawiających kondycję przewodu pokarmowego, jak również ułatwienie świadomego komponowania posiłków.
 
Osoba konsultowana objęta jest kompleksową opieką i pomocą w zrozumieniu swojego stanu zdrowia, odżywienia organizmu i metabolizmu jak również zasadności i sposobu przeprowadzenia programu odżywczego trwającego miesiąc i prewencyjnego trwającego 6 miesięcy.

 

kurs wizażu i stylizacji makijaż wieczorowy
kurs wizażu i stylizacji makijaż korygujący dla mężczyzn
kurs wizażu i stylizacji makijaż wieczorowy
kurs wizażu i stylizacji makijaż dzienny
kurs wizażu i stylizacji makijaż dzienny
kurs wizażu i stylizacji certyfikat
kurs wizażu i stylizacji analiza kolorystyczna
kurs wizażu i stylizacji makijaż wieczorowy
kurs wizażu i stylizacji makijaż wieczorowy
kurs wizażu i stylizacji analiza kolorystyczna

Świat spełniających się marzeń o zachowaniu w sposób naturalny zdrowia i urody na długie lata! Z pełną akceptacją siebie, w zgodzie ze sobą, bez względu na okoliczności i wiek. 

~~~  KONTAKT  ~~~

~~~ MENU ~~~

Wizaż Maria Lubowicka

Warszawa 01-231 ul. Płocka 4 lok.5

tel.: 602 138 821

e-mail: wizaz1@interia.pl

www.facebook.com/WizazMariaLubowicka