Wizaż

M A R I A   L U B O W I C K A

Jako oficjalny Partner współpracuję z Laboratorium badania Pierwiastków Śladowych BIOMOL-MED, świadcząc usługi w zakresie Analizy Pierwiastkowej Włosów.


Dieta uboga w witaminy i mikroelementy, stres, brak ruchu, szybki tryb życia prowadzą do zachwiania równowagi pierwiastkowej w organizmie.

 

Analiza Pierwiastkowa Włosów jest wygodną i bezpieczną metodą oceny mineralnego stanu odżywienia organizmu, ilustrującą ilość pierwiastków magazynowanych przez organizm badanego. Na jej podstawie można ocenić typ metabolizmu osoby badanej i wskazać odpowiednie zalecenia dietetyczne oraz suplementację witaminowo-mikroelementową.


Dzięki niej dowiesz się jak działa Twój organizm i zrozumiesz jakie zachodzą w nim procesy. Dowiesz się jakie masz tendencje zdrowotne i co może Cię czekać w najbliższych latach jeśli nie podejmiesz zaleconych w wyniku kroków prewencyjnych.

 

APW jest przeznaczona dla osób chcących świadomie dbać o swoje zdrowie, w zakresie profilaktyki zdrowia, wspomagająco w procesach leczenia i rehabilitacji. Szczególnie polecana osobom, które mają problemy z zachowaniem kondycji fizycznej i psychicznej, a zwłaszcza o obniżonej odporności organizmu. 
Ma zastosowanie w profilaktyce zdrowia dorosłych i dzieci (od 3 roku życia) oraz wspomaganiu leczenia i rehabilitacji.

 

Najczęściej wykonywana jest przy zaburzeniach:
gastrologicznych, hormonalnych, neurologicznych, dermatologicznych, układu kostno-stawowego, kardiologicznych.

 

APW skutecznie wspomaga leczenie zaburzeń :
psychiczno-emocjonalnych (m.in.depresja, zła reakcja na stres), neurologicznych (m. in. SM, parkinsonizm, padaczka, autyzm), dermatologicznych (m.in. łuszczyca, bielactwo, wypadanie włosów,trądzik), kardiologicznych  ( m.in. miażdżyca, zawał) i schorzeń kostno-stawowych (m.in. RZS, osteoporoza).

 

Wykonanie APW wskazane jest osobom narażonym na zwiększony wysiłek (np. praca fizyczna, sport amatorski) oraz osobom mającym bardzo duży wysiłek fizyczny (np. sport wyczynowy).


Dzięki APW można zniwelować problemy złego wchłaniania i wydalania (zaburzenia gastrologiczne) co pozwoli na prawidłowe odżywienie i naturalną detoksykację organizmu.


Badanie może wykazać możliwość złego wpływu na metabolizm pierwiastków toksycznych, a program suplementacyjny może pomóc pozbyć się ich z organizmu.


Dzięki zastosowaniu się do zaleceń suplementacyjnych i dietetycznych zawartych w wyniku daje szansę  w walce z chronicznym zmęczeniem i osłabieniem oraz leczeniem otyłości. 

 


Przygotowanie do badania/niezbędne informacje:

 

 • Pobranie materiału badawczego w postaci włosów, podpisanie wymaganych zgód w celu przeprowadzenia wywiadu medycznego niezbędnego do wypełnienia ankiety pacjenta trwa około 1 godziny.

 • Włosy pobiera się poprzez wycięcie ich ostrymi nożyczkami przy skórze głowy, z potylicy, małymi kosmykami, po kilka włosów. Do badania potrzebne jest 200 mg włosów (pełna łyżka stołowa); maksymalnie 3-4 cm długości, licząc od skóry głowy. 

 • Do badania włosy muszą być naturalne, czyste, bez kosmetyków do stylizacji typu lakier, pianka, żel, oraz nie poddane żadnym zabiegom chemicznym.

 • Jeżeli włosy były ostatnio farbowane wówczas należy odczekać przynajmniej 8 tygodni. Po tym czasie, do badania pobiera się włosy ok. 3-4 cm od skóry głowy (odrost, bez farby)

 • Minimalna długość włosów do badania to 2 cm. Jeżeli włosy nie mają wymaganej długości należy odczekać do odrostu.

 • Wynik badania - Analiza Pierwiastkowa Włosów - Program Zdrowotny, składa się z ok. 36-52 stron dla osoby dorosłej, zawiera wykresy z wartościami i proporcjami badanych pierwiastków, analizę tendencji zdrowotnych i zaleceń aktywności fizycznej, opis typu metabolicznego, program suplementacyjny i dietę metaboliczną.

 • Czas oczekiwania  na wynik około 15 dni roboczych. 

 • Cena badania z  wynikiem w wersji papierowej wynosi - 345 zł.
  sama wersja elektroniczna - 330 zł.

 


Istnieje możliwość przeprowadzenia również :

 • Analizy Pierwiastkowej Włosów - Programu Analitycznego 

 • Analizy 12 Pierwiastków 

 • Diagnostyki Stanu Odżywienia

 • Analizy Pierwiastków Toksycznych 

 

Więcej informacji na stronie:

www.biomol.pl

 

 

 

 

Analiza pierwiastkowa włosów

Studio"WIZAŻ" Maria Lubowicka
01-231 Warszawa; ul. Płocka 4 lok.5
mail: wizaz1@interia.pl
tel.: 602-138-821