Wizaż Maria Lubowicka
Wizaż LOGO
02 czerwca 2020
Makjaż próbny do ślubu, szminka Artistry

A jeśli zmieniasz pracę...

 

Poszukujesz nowego stylu i pomysłu na swój wizerunek ... 

A może odpowiednich dla swojego typu urody kolorów ...

A może sobie nie radzisz z pielęgnacją i Twoja skóra potrzebuje pomocy ...

Nie wiesz jak dobrać i wykonać odpowiedni dla siebie makijaż...

Chcesz bardziej zadbać o swoje zdrowie, urodę i lepsze  samopoczucie ....

 

Serdecznie Cię zapraszam!

Nie tylko na próbny przed ślubem, ale również z każdego wyżej wymienionego powodu, przed każdą ważną dla Ciebie uroczystością, na której chciałabyś wyglądać i czuć się tak bardzo wyjątkowo!

 

To doda Ci pewności siebie, podniesie samoocenę i samoakceptację.

Poprawi nastrój, doda odwagi, kreatywności i asertywności.

 

Lepiej późno niż wcale.... ale zawsze warto !

Czy warto wykonać makijaż próbny przed ślubem?
makijaż kosmetyki perfumy na ślub
przygotowania do ślubu
makijaż próbny
panna młoda

Można skorzystać z usługi szytej na miarę potrzeb, oczekiwań i możliwości. Każdy makijaż próbny jest uwieczniony w różnym oświetleniu, tak żeby ocenić jego walory na fotografii, która rządzi się swoimi prawami.

 

To również okazja do pokazania zdjęć rodzinie czy przyjaciółce z możliwością podjęcia decyzji o zmianie jego kolorystyki i intensywności. Powinien być delikatny i subtelny, a jednocześnie odpowiednio wyrazisty pod. kątem kamery i fotografii.

 

Dlatego umawiając się na makijaż próbny będziesz poproszona o specjalne przygotowanie się do niego i bądź w gotowości na przyjęcie dużej dawki wiedzy o sobie samej, swojej kolorystyce, pielęgnacji, stylizacji, czego unikać, na co uważać, jak się odżywiać i prawidłowo nawadniać, oraz jak zaplanować w kolejności czynności przygotowujące do ślubu...

Dzięki tej wiedzy i wszystkim wcześniejszym ustaleniom skraca się czas wykonania makijażu w dniu uroczystości. Jest on wykonany zgodnie z ustaleniami z czasu próby. Chyba, że następuje sugestia, z jednej lub drugiej strony o delikatnej zmianie koncepcji ze względu np. na kolorystykę bukietu.

Fakt wykonania wcześniej makijażu próbnego zdecydowanie to ułatwia i umożliwia, dając szanse na satysfakcjonującą kreatywność w dniu ślubu.

 

Przychodząc na makijaż próbny warto mieć zdjęcia sukni i zaplanowanych dodatków, aby lepiej można było poznać styl i oczekiwania klientki.

A dla par szukających swojego stylu i pomysłu na swój ślubny wizerunek czeka kompleksowa  usługa doradztwa uwzględniająca wszystkie aspekty od pielęgnacyjnych, poprzez kolorystykę, strój, dodatki i makijaż.

Makijaż dzięki temu będzie trwalszy, naturalnie podkreślający atuty Twojej urody, a nie głównie tuszujący ewentualne mankamenty cery.

Dzięki czemu Twoja skóra będzie świetlista i promienna. A Ty będziesz najpiękniejszą Panna Młodą.

 

Makijaż próbny to również odpowiedni czas na sprawdzenie reakcji Twojej skóry na użyte kosmetyki, wyeliminowanie prawdopodobieństwa alergicznych reakcji, jak również odpowiedni moment na ocenę trwałości użytych kosmetyków. Dlatego proponuję go wykonać w  dniu kiedy dysponujesz większą ilością wolnego czasu, w godzinach porannych, a nie późnym wieczorem.

 

Dlaczego?

Z prostej przyczyny, że im dłużej będzie z Tobą, tym więcej jest czasu na ocenę zachodzących reakcji, wpływających na jego trwałość i estetykę. A to są cenne informacje w dążeniu do perfekcyjnego efektu końcowego.

Pamiętaj, że dobrze wypielęgnowana i nawilżona skóra to więcej niż połowa sukcesu!!

Tak jak poświęca się czas na poszukiwanie sukni marzeń, idealnej bielizny i niepowtarzalnych dodatków, tak samo warto odpowiednio wcześniej zadbać o makijaż i fryzurę. Kiedy najlepiej go wykonać? Im wcześniej tym lepiej, nie później jednak niż trzy miesiące przed uroczystością.

 

Rezerwując termin na makijaż próbny warto uwzględnić dzień kiedy dysponujesz czasem, aby mógł być wykonany bez pośpiechu, aż do satysfakcjonującego dla obu stron efektu.

 

Dlaczego??

Bo to eliminuje niepotrzebny stres, którego w czasie przygotowań do ślubu i tak nie brakuje.To dobry czas, aby dobrać odpowiednią kolorystykę makijażu, rozpoznając Twój typ urody, co jest bardzo pomocne przy wyborze kolorystyki bukietu i pozostałych elementów oprawy i dekoracji ślubnej. Im wcześniej się tego dowiesz, tym więcej masz czasu na podjęcie właściwych wyborów i decyzji.

 

To też ostatni moment na sprawdzenie, zastosowanie i poprawienie stanu Twojej cery, dobierając spersonalizowaną dla Ciebie pielęgnację, z zastosowaniem odpowiednich dla cery kosmetyków.

Uffff...

dużo tego, dużo wskazówek i wiedzy, ale warto z nich skorzystać żeby stres nie przyćmił tego piękna dnia i żeby po latach wspominać go ze wzruszeniem i poczuciem, że był to zdecydowanie najpiękniejszy dzień Waszego życia!! 

 

Tak doskonały jak sobie go wymarzyliście!!

 

A ja będę bardzo się cieszyć Waszym szczęściem i tym, że dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem mogłam Wam w tym choć trochę pomóc!

 

ślubny makijaż próbny

Czy warto robić przed ślubem makijaż próbny ???

Zdecydowanie tak !!!!!

 

To jest najlepszy moment na to, żeby poznać i ustalić Twoje oczekiwania jako klientki, co do ostatecznego wyglądu w tym najważniejszym dla Ciebie dniu. A wszystko po to, aby osiągnąć spójny i zachwycający efekt.

 

 

 

Świat spełniających się marzeń o zachowaniu w sposób naturalny zdrowia i urody na długie lata! Z pełną akceptacją siebie, w zgodzie ze sobą, bez względu na okoliczności i wiek. 

~~~  KONTAKT  ~~~

~~~ MENU ~~~

Wizaż Maria Lubowicka

Warszawa 01-231 ul. Płocka 4 lok.5

tel.: 602 138 821

e-mail: wizaz1@interia.pl

www.facebook.com/WizazMariaLubowicka