Wizaż Maria Lubowicka
Wizaż LOGO

Co jeszcze warto wiedzieć o kresce na oku?

 • Pamiętaj, że kreska będzie perfekcyjna jeśli poprowadzisz ją tuż nad linią rzęs, w kierunku kącików zewnętrznych oczu,  dzięki czemu linia rzęs jest bardziej wyrazista z optycznym wrażeniem dłuższych i gęstszych rzęs. Możesz delikatnie naciągnąć powiekę, dzięki czemu uzyskanie równej linii bezpośrednio nad rzęsami będzie jeszcze łatwiejsze. 

 

 • Dla uatrakcyjnienia kształtu oczu możesz ją przedłużyć poza zewnętrzny kącik oczu

 

 • Jeśli wykonujesz ją na całej długości powieki, to w partiach kącika wewnętrznego powinna być ona najcieńsza i stopniowo, w miarę zbliżania się do kącika zewnętrznego należy ją pogrubiać i unosić. Nie zapomnij precyzyjnie zakończyć linii w formie ostrego, cienko zakończonego szpica. Dzięki czemu będzie wyglądać estetycznie. 

 

 • Jeżeli zakończysz kreskę zbyt wcześnie, wówczas optycznie skrócisz oko. 

 

 • Korzystniej jest delikatniej ją przedłużyć poza kącik zewnętrzny, dzięki czemu zdecydowanie uatrakcyjnisz proporcje oczu. 

 

 • Pamiętaj również o tym, że połączenie w kąciku zewnętrznym kresek na górnej i dolnej powiece wydłuża kontur oka i poprawia kształt powieki, a obrysowanie całego oka wizualnie zamyka oko i je pomniejsza

 

 • Unikaj również stosowania ciemnej kreski na wewnętrznej stronie powieki, samodzielnie, bez modelowania oka cieniami, bo efekt będzie pretensjonalny, a tak namalowana kreska optycznie pomniejszy oczy 

 

 • Podkreślone kreską oczy wymagają już tylko estetycznego wytuszowania rzęs !! 

 

 • Nie zniechęcaj się i pamiętaj- trening czyni mistrza! 

idealna kreska makijaż oka Artistry tusz do rzęs Wizaż
idealna kreska makijaż oka Artistry tusz do rzęs Wizaż

W celu wyboru i zamówienia najlepszego produktu dla Ciebie zapraszam do kontaktu!

 

Składając indywidualne zamówienie przez stronę Amway.pl (linki do produktów pod zdjęciami) podaj login przedsiębiorcy: wizaz 

idealna kreska krok po kroku makijaż oka Artistry Wizaż
Dla uzyskania efektu zdecydowanie bardziej wyrazistego i podkreślającego oczy, zastosuj eyeliner. Linia musi być niezwykle precyzyjna, aby perfekcyjnie podkreśliła i wymodelowała kształt oczu. Taka kreska wyostrzy Twoje spojrzenie i przyciągnie spojrzenia innych.. 
 
Zanim nie dojdziesz do wprawy, to aby ułatwić sobie jej wykonanie, przed aplikacją eyelinera możesz narysować linię za pomocą kredki do oczu. 
Podobny efekt wyrazistej linii uzyskasz stosując cienki, spiczasty pędzelek, który umożliwia naszkicowanie bardzo cienkich precyzyjnych kresek z zastosowaniem eyelinera w kamieniu lub cienia. 
idealna kreska makijaż oka Artistry eyeliner Wizaż
idealna kreska makijaż oka Artistry eyeliner Wizaż
idealna kreska makijaż oka Artistry eyeliner Wizaż

Jeśli chcesz uzyskać efekt bardziej klasycznej kreski wykonaj ją kredką do oczu. Taka kreska efektownie podkreśli kształt oczu i wizualnie zagęści linię rzęs. Aby efekt był bardziej naturalny możesz rozetrzeć linię za pomocą gumeczki znajdującej się po drugiej stronie kredki.

idealna kreska makijaż oka Artistry kredka do oczu Wizaż
idealna kreska makijaż oka Artistry kredka do oczu Wizaż
idealna kreska makijaż oka Artistry cienie do powiek
idealna kreska makijaż oka Artistry cienie do powiek
A mowa o kresce na oczach.
Warto wykazać się cierpliwością i nauczyć się jej malowania, bo niewątpliwie prawidłowo poprowadzona pięknie podkreśli oczy, nada im głębi i tajemniczości.
 
Poziom precyzji linii zależy od tego jaką techniką zostanie wykonana i jakim narzędziem.
 
Jeśli chcesz uzyskać efekt mniej wyrazisty, bardziej miękki, naturalny i stonowany wykonaj ją cieniem. Optycznie zagęści i zaakcentuje linię rzęs. Cień nałożysz na powiekę za pomocą skośnego i sprężystego pędzelka do makijażu oczu z zaokrągloną końcówką, prowadząc linię cieniem wzdłuż nasady rzęs.

Idealna kreska na oku

15 maja 2021

Wielu kobietom spędza ona sen z oczu... 

Dla części umiejętność jej perfekcyjnego wykonania staje się marzeniem..

Pewne jest, że wzbudza sporo skrajnych emocji... Od zachwytu do całkowitego zniechęcenia i zaniechania jej wykonania...

 

Świat spełniających się marzeń o zachowaniu w sposób naturalny zdrowia i urody na długie lata! Z pełną akceptacją siebie, w zgodzie ze sobą, bez względu na okoliczności i wiek. 

~~~  KONTAKT  ~~~

~~~ MENU ~~~

Wizaż Maria Lubowicka

Warszawa 01-231 ul. Płocka 4 lok.5

tel.: 602 138 821

e-mail: wizaz1@interia.pl

www.facebook.com/WizazMariaLubowicka